• Самотність в океані: найкращі фільми про виживання на незаселених островах.Вокруг Света. Украина
    Самотність в океані: найкращі фільми про виживання на незаселених островах
    Цікаво

    Самотність в океані: найкращі фільми про виживання на незаселених островах

    Стати героями робінзонади, не виходячи з дому? Легко!

    Дивіться захопливі фільми про незаселені острови, блакитне море та, звісно, кохання. Як бонус ми розшукали для вас неймовірної краси локації, де проходили зйомки цих стрічок.

    Блакитна лагуна (1980)

    Оригінальна назва: The blue lagoon

    Де знято: Фіджі

    Ця романтична історія почалася зі страшної корабельної аварії. Маленькі хлопчик та дівчинка опинилися абсолютно самі на острові, відрізаному від цивілізації. Минали роки, герої дорослішали. Ставши підлітками, вони почали дивитися один на одного по-іншому. Кохання – почуття настільки ж гарне і природне, як і природа навколо.

    Для роботи над фільмом знімальна група вирушила на вулканічний острів Нануя Леву, що також носить назву Острів черепах. Райський куточок належить державі Фіджі і входить до складу архіпелагу Ясава, що в Тихому океані. Але потрапити на цей острів може далеко не кожен: у 1970 році бізнесмен Річард Евансон став його власником. Тепер на території мальовничого острова розташовано п’ятизірковий готель Turtle Island Resort. 14 бунгало мають вихід на особисті пляжі, що межують з джунглями, – туди ще не ступала нога людини. Зйомки також проходили на Ямайці.

    Повернення в блакитну лагуну (1980)

    Оригінальна назва: Return to the blue lagoon

    Де знято: Фіджі

    Продовження історії юних робінзонів. З моменту попередніх подій минуло всього-на-всього кілька років. Доля має своєрідне почуття гумору, якщо син героїв першого фільму також опиняється на острові разом зі своєю ровесницею Ліллі. Однак сюжет цього фільму – не лише райський острів і кохання. Тут будуть неочікувані гості, небезпека і непереборне бажання жити.

    Цього разу знімальний процес перекочував на інший вулканічний острів – Тавеуні, який також належить Фіджі. Тавеуні досить гористий. Найвища гора підноситься над поверхнею води на тисячу двісті сорок один метр. Краса природи вражає: водоспади, озеро Тангімаутіа, що всередині вулканічного кратера … Божественно!

    Вигнанець (2000)

    Оригінальна назва: Cast away

    Де знято: Фіджі, Нова Зеландія

    Співробітник поштової компанії здійснює аварійну посадку на острові. Ні, у нього не буде красуні П’ятниці, та й сама історія далека від романтики. Головному герою доведеться пережити неймовірні випробування на острові, де немає нікого і нічого.

    Згідно зі сценарієм, герой фільму опиняється на одному з островів Кука, що входять до складу Нової Зеландії. Але насправді Фіджі також стали місцем для зйомок. Крихітний острів Монурікі з усіх боків оточують коралові рифи, незаймані піщані пляжі і лагуни. Уся ця краса розташована на клаптику землі завдовжки  1 км і завширшки 600 метрів. Раніше на острові можна було зустріти хіба що серферів. Але тепер раз на тиждень сюди привозять туристів, щоб подивитися, де знімався цей чудовий фільм.

    Секс заради виживання (2005)

    Оригінальна назва: Three

    Де знято: Багами

    Медовий місяць – незабутній час для новоспеченої подружньої пари. Дженніфер і Джек вирішують вирушити у яхтову подорож, щоб насолодитися тишею і один одним. Стається жахливе: яхта зазнає аварії у незнайомій місцевості. Подружжю і ще одному члену екіпажу вдається врятуватися. Але боротьба буде не лише за життя: двоє чоловіків почнуть змагатися за серце однієї жінки.

    Ця неймовірна історія була знята на Багамських островах. Острів Ельютера цікавий не лише своєю формою – коса завдовжки 180 км – а й чудовою природою. Рожеві піщані пляжі, печери. Не дарма це місце колись облюбували Роберт Де Ніро і принц Чарльз.

    Шість днів, сім ночей (1998)

    Оригінальна назва: Six days seven nights

    Де знято: Гаваї

    Хай буде вам відомо: безлюдний острів і пригодницький настрій можуть об’єднати навіть дуже різних людей. Редактор модного журналу, самозакохана ділова жінка, опиняється в одному літаку з не дуже приємним пілотом. Поломка, аварійна посадка. Героям треба закрити очі на взаємну нелюбов, щоб вижити.

    Творці фільму вибрали один з найдавніших Гавайських островів. Кауаї ні багато ні мало 6 мільйонів років. Між іншим, сам Джеймс Кук висадився на цей острів у далекому 1778 році. Кауаї був першим островом архіпелагу, куди ступила нога першовідкривача.

    Віднесені (2002)

    Оригінальна назва: Swept away

    Де знято: Італія, Мальта

    Яхта. Примхлива і зарозуміла  Ембер відчуває неприязнь до матроса Джузеппе. Це взаємно. Волею долі дві протилежності опиняються на безлюдному острові, де стирається різниця між багатими і бідними, зарозумілими і душевними. Тепер не Ембер править бал, а саме Джузеппе. Їхнє життя в його руках.

    Якщо сам фільм Гая Річі мав не дуже хороші відгуки, то рирода виконала свою роль на всі 100. Пейзажі справді чарівні. Пляжі італійської Сардинії, мальовнича Мальта. Гарна картинка – однозначний плюс цієї роботи.

    Синьйор Робінзон (1976)

    Оригінальна назва: Il signor robinson, mostruosa storia d’amore e d’avventure

    Де знято: Італія

    Вирушаючи в морську подорож, людина, як правило, хоче відпочити і набратися сил. Власник магазину Робі ніяк не міг передбачити, які пригоди його чекають попереду.

    Італійські кіношники вирішили не їхати за тридев’ять земель, а зняти картину на своїй рідній італійській Сардинії. У фільмі можна побачити відомий пляж Кала Картое, улюблене місце туристів. Ну ще б пак: білосніжний пісок, скелі і синьо-зелена вода.

    Острів надії (2002)

    Оригінальна назва: Stranded

    Де знято: Таїланд

    Варіації на тему робінзонади безмежні. Англієць Девід Робінзон звинувачується у злочині проти Корони. За свою зухвалість герой має закінчити свої дні на каторзі в Австралії. Сім’я Девіда вирішує супроводжувати батька до місця ув’язнення, але корабель зазнає аварії. Робінзони опиняються на безлюдному острові, де дика природа – зовсім не єдина небезпека.

    Глядач переноситься в Таїланд, а саме в провінцію Крабі. У цій місцевості, до речі, міститься острів Пхі-Пхі, де проходили зйомки фільму “Пляж” з Леонардо ДіКапріо.

    Марія Дацюк – головний редактор блогу про кіно каналів TV1000.