• 6 фантастичних фільмів про життя на інших планетах.Вокруг Света. Украина
  6 фантастичних фільмів про життя на інших планетах
  Лайфстайл

  6 фантастичних фільмів про життя на інших планетах

  Колонізація планет Сонячної системи - мабуть, справа не такого вже й далекого майбутнього. Яким воно буде?

  Не так давно на поверхню Марса приземлився космічний зонд «Інсайт». Йому належить зробити безліч відкриттів, які стануть у пригоді людству в майбутньому. Що там на найближчих до нас планетах? Чи можуть вони дати притулок людям у далекому майбутньому? І чи може там зародитися життя? Ми пропонуємо вам добірку фантастичних фільмів, автори яких теж ставили собі ці запитання .

  Космос між нами

  The Space Between Us, 2017

  Це романтична стрічка про недалеке майбутнє, в якому людство почало активно освоювати космос і навіть побудувало експериментальну колонію на Марсі. Мати головного героя, 16-річного Гарднера, колись прибула сюди в складі експедиції, не підозрюючи, що вагітна. Вона померла під час пологів, а хлопчик усе життя прожив на Марсі, і його організм пристосувався до місцевих умов. Тепер він не може вирушити на Землю, хоч і дуже хотів би цього. Гарднер мріє побачити на далекій планеті свого рідного батька, а також дівчину Талсу, з якою він познайомився по інтернету.

  «Космос між нами» став першим фільмом, окремі сцени якого знімали в космопорту “Америка”, штат Нью-Мексико.

  Джон Картер

  John Carter, 2012

  Війна забрала у Джона Картера найдорожче, що у нього було – його сім’ю. Тепер, втомлений від втрат, він більше не бажає воювати. Але у долі на нього зовсім інші плани. Завдяки індіанському артефакту він опиняється на пустельних просторах Марса. Тут чужак Джон буде між двох вогнів: місцеві племена вже тривалий час серйозно конфліктують, і конфлікт ось-ось переросте у війну.

  Ставши на бік чарівної принцеси і її народу, Картер дає їм серйозну перевагу. Адже слабка марсіанська гравітація зробила його сильнішим і спритнішим за чотириметрових місцевих.

  Стрічка знята за романом Берроуза «Принцеса Марса». Персонаж Берроуза також присутній у фільмі. Його роль виконав Деріл Сабара.

  Місяць 2112

  Moon, 2009

  У стрічці «Місяць 2112» поверхню земного супутника людина використовує для того, щоб добувати особливий ізотоп, який допоміг  у майбутньому уникнути енергетичної кризи на планеті. Щоб стежити за процесом, на Місяць відправляють працівника компанії, який несе одиночну вахту протягом довгих трьох років.

  Зміна головного героя Сема добігає кінця. Весь цей час він дуже сумував за своєю сім’єю, а його єдиним партнером і співрозмовником був штучний інтелект ГЕРТІ. Від тривалої самотності психіка Сема починає здавати, і одного разу йому відкриється вельми неприємна таємниця.

  Режисер стрічки – син культового музиканта Девіда Боуї, Данкан Джонс.

  Марсіянин

  The Martian, 2015

  Головний герой стрічки Рідлі Скотта зовсім не планував стати колонізатором Червоної планети. Волею випадку ботаніка Марка Вотні його колеги по експедиції вважають загиблим під час бурану, через який їм довелося перервати експедицію і позапланово стартувати з Марса. Прокинувшись, Марк зрозумів, що залишився на непридатній для життя планеті сам, а до найближчої місії – ще аж три роки. Використовуючи наукові знання і ресурси, залишені командою астронавтів, Вотні намагається зробити все, щоб залишитися живим і передати повідомлення про своє місцеперебування на Землю.

  Фахівці з NASA підтвердили, що хоча в романі, на якому базується стрічка, є чимало наукових неточностей, усе ж таки його сюжет досить близький до планів реальної колонізації Марса.

  Європа
  Europa Report, 2013

  Цей фільм знято у форматі псевдодокументалістики. Його основою є уривки відеоматеріалів, нібито знятих головними героями, членами експедиції на Європу, шостий супутник Юпітера.

  Команда була відправлена ​​туди після того, як з’явилася інформація про можливе існування життя на супутнику. По дорозі потужна сонячна буря позбавляє екіпаж зв’язку з Землею. Безуспішно спробувавши налагодити зв’язок і втративши кількох членів екіпажу, герої нарешті приземляються на скуту льодами планету і виявляють там загадкові спалахи. Дуже скоро вони зрозуміють, що мета їхньої місії виконана, але вони тут небажані гості.

  В основу сценарію стрічки покладено роман Артура Кларка «2061: Одіссея Три», уперше опублікований у 1987 році.

  Останні дні на Марсі

  The Last Days on Mars, 2013

  Протягом півроку команда астронавтів працює на поверхні Марса, намагаючись зрозуміти, чи зможе планета коли-небудь стати другим притулком для людини. Їм незабаром треба повертатися, коли один з героїв робить сенсаційне відкриття – знаходить унікальну форму життя. Він не квапиться ділитися знахідкою з колегами, а натомість намагається затримати місію. Астронавт ще не знає, що таким чином поставить під смертельний удар самого себе, команду і навіть усе людство.

  Уперше показ стрічки відбувся у рамках Каннського кінофестивалю.

  Запрошуємо вас подивитися ці та інші фільми на каналах TV1000.

  Завантажити ще