• Особливості ставок у live-режимі на футбол.Вокруг Света. Украина
  Особливості ставок у live-режимі на футбол
  Новини партнерів
  Вівторок, 22 лютого 2022

  Особливості ставок у live-режимі на футбол

  Букмекери пропонують робити ставки на футбол у прематчі чи live-режимі. В режимі live можна отримати широкі можливості для успішного беттингу.

  Ставки у ході матчу на футбол

  Букмекерські контори пропонують різні режими ставок на футбольні матчі. Більшості бетторів подобається робити ставки на початок спортивного змагання. Проте є гравці, яким подобається спостерігати за трансляціями та укладати вигідні парі. Перед тим, як зробити ставку, потрібно вибрати футбольний матч за посиланням www.favorit.com.ua/ru/sports/sport/soccer/.

  Правила Live-ставок у футболі

  Ставки на футбол у live-режимі подобаються професійним бетторам, які вміють швидко приймати рішення. Якщо плануєте укладати парі в режимі реального часу, потрібно заздалегідь аналізувати події. Оптимальним варіантом стане огляд матчів обох команд, що пройшли.

  Також не слід забувати, що ситуація може кардинально змінитися за короткий часовий проміжок. Видалення гравця або забитий пенальті можуть швидко змінити ситуацію. Беттори повинні відстежувати як коефіцієнти, а й ситуацію на полі. Основне завдання гравців полягає у отриманні прибутку. Це означає, що не слід ставити на сумнівні результати.

  Секрети live-ставок у футболі

  Щоб футбол ставки порадували великими виплатами, необхідно грамотно підібрати стратегію. Вибір ігрової стратегії залежить від оцінки ймовірності конкретних подій на ігровому полі. Беттори повинні відштовхуватись від поточного результату матчу.

  Для оцінки футбольних подій краще використовувати 2 часові інтервали. На 30-й хвилині професійні експерти зможуть зробити висновок про перебіг матчу. На 70-й хвилині можна порівняти коефіцієнти та оцінити реальну ситуацію. У цей час можна знайти хороші коефіцієнти та отримати прибуток.

  Особливості ставок на кутові в режимі реального часу

  Футбол букмекерські ставки на кутові ґрунтуються не на статистиці, яка доступна перед початком матчу. Беттори повинні оцінювати те, що відбувається на футбольному полі, вже після початку змагання. Щоб заробити, необхідно уважно дивитися відеотрансляції або керуватися поточною статистикою. Насамперед потрібно звернути увагу на кількість ударів.

  Професійні беттори стверджують, що онлайн ставки на футбол на тотал більше кутових відмінно підходять для матчів, де фаворити зненацька починають програвати. І тут команда починає пресинг, що впливає кількість ударів. Частина ударів при цьому вирушає за лицьову лінію.

  Переваги live-ставок на футбол

  Live-ставки набули широкого поширення у футболі. Цей режим представлений практично у всіх букмекерських конторах. Азарт підігріває вміння швидко приймати рішення. Це своє чергу обумовлюється швидкої зміною коефіцієнтів.

  Ставки на футбол букмекерська контора в live форматі мають низку позитивних моментів:

  1. Висока швидкість розрахунку можливого виграшу. Цей процес займає не більше 3-х годин.
  2. Фанати матимуть подвійне задоволення від перегляду матчів.
  3. У конкретні часові рамки спостерігаються високі коефіцієнти.
  4. Можливість отримати значний прибуток.
  5. Відсутність потреби проводити ретельний аналіз суперників.

  Ставити на футбольні матчі у цьому режимі зможуть не лише професіонали, а й новачки. Ідеальних та точних стратегій для ставок у live-режимі просто не існує. Однак в інтернеті можна знайти рекомендації, що дозволяють знизити можливість програшу. Визначатися з кращим варіантом парі рекомендується перед початком матчу. У Live-режимі можна робити різні види ставок на футбол. У процесі вибору ставок слід відштовхуватися лише від особистих уподобань.

  Промо