• В Індії вагітну слониху нагодували петардами.Вокруг Света. Украина
  В Індії вагітну слониху нагодували петардами
  Події
  П'ятниця, 4 червня 2021

  В Індії вагітну слониху нагодували петардами

  Тварина загинула від ран.

  Трагедія сталася в парку Сайлент-Велі в південноіндійському штаті Керала 23 травня. Про випадок стало відомо через тиждень, коли один зі співробітників Сайлент-Велі написав про те, що сталося, в соцмережах.

  Працівники парку побачили вагітну слониху, яка лежала головою в струмку. Місцеві жителі витягли тварину, щоб доправити в лікарню, але слониха впала і померла. Її рот був вкритий численними травмами. Співробітники парку припускають, що тварину нагодували фруктами, які були начинені петардами.

  «Її рот і язик розірвав вибух, вона ходила навколо, не маючи можливості себе прогодувати. Ймовірно, більше турбувалася за здоров’я дитини всередині неї, ніж про власний голод», – говорилося в пості.

  Наразі поліція веде розслідування щодо можливого жорстокого поводження з тваринами з боку місцевих жителів.

  Індія – країна з найбільшою популяцією індійських слонів, але там їх визначають як вид під загрозою зникнення. Тварини часто забрідають у селища в пошуках їжі, через що між ними і людьми виникають сутички. У штаті Керала, де сталася трагедія, місцеві жителі іноді розкидають фрукти, начинені петардами, щоб тварини не топталися по посівах.

  Як повідомляв «Навколо Світу. Україна », в Ефіопії сталося наймасовіше вбивство слонів в історії . Трагічна подія сталася минулого тижня, коли слонів виманили із заповідника, де вони перебували під охороною.

  За матеріалами Hromadske.ua