• 5 найкращих ігор для Xbox One, в які можна грати.Вокруг Света. Украина
  5 найкращих ігор для Xbox One, в які можна грати
  Цікаво

  5 найкращих ігор для Xbox One, в які можна грати

  Xbox залишається опорою у світі консольних ігор вже понад десять років. Xbox One, безперечно, став ідеальною заміною Xbox 360, виправивши різні проблеми, з якими гравці стикалися на колишній консолі.

  Хоча гравці мають свої переваги, коли справа доходить до кіберспортивних ігор, п’ять найкращих ігор для Xbox One, представлені в цьому пості, є одними з найкращих серед шанувальників майже за десятиліття.

  Багато хто з цих ігор роками був у топі новин у рубриці новини кіберспорту на різних платформах. Отже, які ж це – найкращі ігри для Xbox One, які мають бути у вашому списку обов’язкових ігор?

  • Відьмак 3: Дике полювання

  Не дивно, що ця гра зайняла перше місце у списку завдяки традиційним фольклорним елементам. The Witcher 3: The Wild Hunt жахливі звірі терпляче чекають, коли їх розріжуть на стрічки. Ще один унікальний елемент гри, який робить її дуже популярною серед гравців, – це пакети розширення, які роблять гру, що вартує вашого часу.

  Ori and the Will of the Wisps

  Однією із яскравих особливостей цієї гри є візуальний напрямок. Хоча гра сама собою коротка, вона приголомшує на кожному етапі. Хвилювання та веселощі, пов’язані з проходженням предмета/тварини/кішки/скачучого сумчастого через ігровий процес. Це, безумовно, приносить задоволення.

  Overwatch

  Ця гра нагадає вам про одного з найдокучливіших і найдинамічніших персонажів бойових ігор, коли-небудь створених у цієї індустрії. Overwatch дозволяє гравцям вибирати з різних барвистих персонажів та боротися з персонажем крижаними стінами, хлистами, луком та стрілами. Одна з головних причин, через яку ця гра є фаворитом багатьох гравців, — її реіграбельність.

  Обитель зла: Бохазард

  До 2017 року оригінальна серія Resident Evil відновила свою втрачену славу та повернула собі популярність. Resident Evil: Bohazard – це кривавий хорор-фестиваль, який неймовірно захоплює. Хоча це дуже страшно, ви занурюєтеся в гру і залишаєтеся з нею до кінця.

  Щоб показати, наскільки це може бути страшно, експерти рекомендують залишати увімкненим світло під час гри. Гра обертається навколо гравця, що полює за своєю зниклою дружиною, і завдання полягає в тому, щоб перемогти безліч істот, що мутували, щоб досягти своєї мети.

  • Диявол може плакати 5

  Devil May Cry 5, розроблена Capcom, є рідкісною перлиною у світі кіберспортивних ігор. Хоча стиль та естетика гри були розроблені на основі попередніх ігор, Devil May Cry 5 зберігає свою унікальність та автентичність.

  Якщо ви хочете досягти успіху в цій грі, ви повинні зміцнити свої пальці і зробити їх швидше, ніж зазвичай. Вам потрібні найкращі комбінації, щоб виграти.

  Minecraft

  Звичайно, цей список не може бути повним без згадки про Minecraft. Правда в тому, що всі люблять Minecraft, особливо за почуття ностальгії, яке він викликає, та за можливість повторного проходження. Якщо ви ніколи не грали в цю гру раніше, ви повинні додати її до свого списку прямо зараз.

  Висновок

  Це п’ять найкращих ігор для Xbox One за весь час існування індустрії. Звичайно, є й інші ігри, які варто вивчити, але ви повинні розглянути можливість додавання цих п’яти до свого списку.

  Увага! Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри.

  Промо