• Де українцям купувати Ethereum та Bitcoin з високою волатильністю.Вокруг Света. Украина
  vokrugsveta.ua
  Навколо Світу
  Четвер, 23 лютого 2023

  Де українцям купувати Ethereum та Bitcoin з високою волатильністю

  Криптовалюти — найбільш волатильні активи з усіх наявних на ринку. Вартість кожної монети або токена змінюється щомиті залежно від попиту та пропозиції. Розбираємось, які методи управління криптопортфелем обирають досвідчені криптоентузіасти, аби не ризикувати вкладеннями на ринкових стрибках.

  Методи профі

  Коли ринок “штормить”, досвідчені трейдери часто звертаються до стратегії скальпінгу на централізованих біржах (CEX). Скальпінг — це торгівля криптовалютою в режимі реального часу протягом одного дня або кількох годин. У стратегії скальпінгу важливо відстежувати курс криптовалют щохвилини. Також потрібно вміти зчитувати патерни та сигнали (технічний аналіз), щоб передбачити рух вартості активу.

  На зростанні криптовалют деякі трейдери виходять у довгі позиції (long position), тобто починають продаж із зазначенням вищої ціни у своєму ордері. Для цього вони можуть звертатися до маржинальної торгівлі (кредитна підтримка на біржі).

  Платформи, де купити криптовалюту з кредитним плечем легко, пропонують спеціальні інструменти, які допомагають підстрахуватися. Наприклад, найбільша європейська біржа криптовалют WhiteBIT пропонує скористатися спеціальним типом заявки на купівлю або продаж криптовалюти: OCO-ордером.

  Він дозволяє встановити одночасно кілька умов, таких як лімітна ціна та стоп-лімітна ціна, досягнення яких буде тригером до активації ордера. Це вкрай зручно, адже дозволяє автоматизувати процес виконання ордера, а також є гарним інструментом для страхування ризиків.

  Що робити новачкам

  Новачку, який хоче нарощувати свій криптопортфель, не рекомендується інвестувати в криптовалюту на високоволатильному ринку. Оптимальна стратегія такого трейдера — утримання активу під відсотки на довгострокову перспективу.

  Як це працює з Ethereum: можна обрати DEX-майданчик, наприклад WhiteSwap, залишити свої активи в пулі ліквідності та щодня отримувати профіт. Такий процес називається стейкінг.

  Промо