• Круїзи – новий чудовий варіант відпочинку.Вокруг Света. Украина
  cruise
  Навколо Світу
  Середа, 12 квітня 2023

  Круїзи – новий чудовий варіант відпочинку

  Дуже людяно, надзвичайно дорого, забагато часу у відкритому морі та постійні обмеження – саме такими ми уявляємо круїзи. Та чи все так насправді? Чи це наші страхи та помилкові уявлення не дають нам змогу насолодитися ідеальним відпочинком на круїзному лайнері?

  Авжеж, відпустка – це ідеальний спосіб розвантажити власний розум, але планування такої подорожі здебільшого спричинює стрес. Різноманітні варіанти круїзів мають переваги, про які ви й не здогадувалися. Це унікальний відпочинок, незалежно від різновиду круїзу: сімейний, гольф, для неодружених/незаміжніх чи тематичний. 

  Найкраще те, що сучасні круїзні лайнери «напаковані» всім можливим: спортивними, мотузковими та аквапарками, кінотеатрами, мінігольфом, стінами для альпінізму  і, навіть, парками. Є круїзи і для відчайдухів із зіплайнами, серфінгом, автодромом, симуляторами стрибків із парашутом та іншими «гострими» враженнями. 

  Сучасні круїзні лайнери здатні задовольнити чи не найвишуканішу забаганку, тому розглянемо декілька головних переваг круїзного відпочинку.

  Чому варто розглядати круїз

  Круїзи організовуються заздалегідь визначеним маршрутом, тобто вам не потрібно хвилюватися щодо планування безпосередньо відпочинку. Водночас саме варіанти дозвілля безпосередньо на лайнері мають цікавити вас найбільше. 

  Упродовж круїзів здебільшого дегустують вино, навчаються танців, грають у різноманітні ігри, навчаються та обирають із безлічі розваг, чимало з яких організовують для всієї родини. Але найкращим часом для дорослих на круїзному лайнері є вечір і ніч: мюзікли бродвейських масштабів, фокусники, кінострічки й шоу рівня Лас-Вегасу, де поціновувачі казино не пропустять жодного стола. Потрібно лише пам’ятати, що грати потрібно відповідально й насолоджуватися всіма можливостями круїзного лайнера до міри.

  Ми здебільшого маємо помилкові уявлення щодо круїзів, тому подивимося, чому цього року варто замислитися саме про такий різновид відпочинку 

  Співвідношення ціни та якості

  Хіба круїзи не дорогі? Це не зовсім так. Зазвичай у вартість круїзу все включено, тобто ви сплачуєте не лише за дорогу з пункту «А» в пункт «В», а й за багато чого іншого. Саме тому круїз має чудове співвідношення ціни та якості, адже компанія, що організовує таку подорож, дбає про все, разом із харчуванням, ночівлею, розвагами та інтернетом.

  Різноманітні заходи на лайнері

  На круїзних лайнерах пропонується сила-силенна заходів та зручностей для кожного: басейни, СПА, зони відпочинку, баскетбольні майданчики, освітні центри та інші спортивні та розважальні заходи.

  Круїзний відпочинок легко розпланувати

  Не можете обрати місце відпочинку? Немає нічого простішого за планування відпочинку на круїзному лайнері, адже круїзи складаються з переміщення між різноманітними місцинами, проживання та екскурсій суходолом.

  Незалежно від компанії (родина, закохані чи колеги) круїзні компанії пропонують групові плани, що знімає з вас відповідальність за координування групи. Ба більше, іноді за бронювання кількох кают пропонують приємні бонуси. 

  Круїзний соціум

  Круїз – це ідеальна можливість поспілкуватися з представниками різноманітних культур. Можна планувати окремі групові екскурсії чи вечері біля басейну або рояля. 

  Особливо круїзи подобаються дітям, адже вони спілкуються з однолітками під час численних заходів для молоді.

  Смачнюча їжа

  На круїзних лайнерах здебільшого працюють шеф-кухарі найвищої кваліфікації. Наприклад, компанія «Carnival Cruise Line» наймає відомого у всьому світі шеф-кухаря Жоржа Бланка.

  Ви гарантовано матимете змогу спробувати декілька кухонь, адже зазвичай на одному лайнері є декілька ресторанів. Це означає, що ви матимете змогу куштувати нові страви мало не щодня, чим урізноманітните гастрономічні смаки власної родини, дітей чи коханої людини.

  Найкращі лайнери, на яких неодмінно варто вийти в круїз

  Тепер, коли вам уже закортіло забронювати круїз для наступного відпочинку, ви думаєте над тим, який саме лайнер забронювати, аби відчути все це багатство. Радимо обрати один із цих двох. 

  1. Royal Princess

   
  На круїзний лайнер «Royal Princess» (Старша принцеса) найбільше відгуків. Цей лайнер має найбільший атріум, тобто більше простору для розваг. Його басейн на верхній палубі також є найбільшим з-поміж побратимів, і саме на цій палубі організовуються вечірні водні, світові та інші шоу. 

  На цьому лайнері ви почуватиметеся невимушено і зможете на власному досвіді переконатися, що навіть класичні круїзи можуть бути приємними та веселими. «Royal Princess» колихає своїх гостей у водах Карибського та Середземного моря, а відходить із таких портів: 

    • Форт-Лодердейл, штат Флорида, США.
    • Чивітавекк’я-Рим.
    • Венеція.
    • Барселона.

  2. Quantum of the Seas

  «Quantum of the Seas» (Квант морів) – це один із вишуканіших лайнерів компанії «Royal Caribbean International Cruises». На ньому напрочуд цікава атмосфера із силою силенною заходів та екскурсій суходолом упродовж круїзу.

  Тут пасажири можуть стрибати з парашутом, збирати головоломки у квест кімнатах, кататися на автодромі та насолоджуватися вишуканими стравами в ресторанах. Тут є навіть унікальний бармен-біоробот. Є тут і рухлива оглядова капсула на висоті 90 метрів, що дає змогу насолодитися чудовим краєвидом навкруги. 

  «Quantum of the Seas» працює в південній частині Тихого океану, тобто ви зможете побачити Багами, Містичні острови, Квінсленд, Ванкувер, Гонолулу та Аляску. 

  Такі круїзні лайнери та їхні маршрути дають змогу швидко і з мінімальними зусиллями організувати феноменальний круїз для себе та всієї родини. Можливо, це буде саме той відпочинок, який уже так давно напрошувався, але ви його не брали до уваги.