• PokerBet для покеристів із невеликим банкролом.Вокруг Света. Украина
  image1-2
  Навколо Світу
  Середа, 23 серпня 2023

  PokerBet для покеристів із невеликим банкролом

  Вітчизняна покерна кімната PokerBet, що в ній може знайти для себе гру покерист із будь-яким стартовим капіталом. Саме тому цей рум дуже часто приваблює недосвідчених користувачів зі скромним банкролом.

  Розберемось що для себе на обговорюваній платформі може знайти картяр із невеликим бюджетом.

  Бюджетні пропозиції по кеш-іграм від PokerBet для початківців

  В онлайн-покері ігри стандартно поділяються на два види: кеш та турніри. Клієнт майданчика пропонує зручні вкладки, завдяки яким можна швидко переміщатись між основними розділами руму.

  Якщо говорити про сегмент кешу, то тут гемблеру-новачку краще не поспішати лізти на середні чи високі ліміти в сподіваннях швидко примножити свій банкрол. Краще зосередитись на столах із невеликими внесками. На PokerBet доступна гра в кеш на лімітах 0,01$/0,02$. Пропонується великий вибір покерних дисциплін, серед яких: Безлімітний Холдем, Омаха (5,6,7-карткова) й Холдем 6+. Однак, платформа також може похвалитись наявністю кеш-столів з екзотичних дисциплін. Серед них варто відзначити Ананас (Китайський покер), у який так полюбляють грати деякі українські покеристи. У фільтрах також можна знайти Бадугі, Семикартковий Стад, Американу, Турецький покер, Зворотній Холдем і т.д. Щоправда, поки що в ігровому клієнті Покер Бет цих столів немає.

  Окремо варто звернути увагу кеш-пропозиції з відміткою “Boost”. Це формат швидкого покеру, де при скиданні карт користувач щоразу пересаджуватиметься за інший стіл. Попри той факт, що в цьому румі доступний буст на лімітах від NL2, варто добре підготуватись до гри у такому форматі. Річ у тім, що дисперсія за буст-столами може бути аж занадто високою, саме тому швидкий кеш приваблює досвідчених регулярів і є доволі складним для початківців. 

  Дешеві турніри Poker Bet для гравців зі скромним бюджетом

  Отже, із пропозиціями по кешу для новачків все зрозуміло. Тепер варто розглянути улюблену царину більшості рекреаційних гравців. Мова йде про івенти. Завдяки своїй структурі та великим призовим фондами цей вид покеру приваблює у своє середовище значно більше недосвідчених поціновувачів азарту. Представники платформи добре знають уподобання новачків, а тому в лобі ігрового клієнта ПокерБет можна знайти багато недорогих варіантів з бай-інами від 10₴. Велика кількість дешевих пропозицій із мізерними внесками є сателітами у більші події, гарантії яких подекуди можуть досягати мільйонів гривень.

  Загалом, турнірна сітка платформи розподілена на декілька основних сегментів:

  • МТТ – регулярні події (зокрема сателіти), а також великі серії, під час яких можна знайти багато вигідних пропозицій.
  • Sit&Go – популярний формат, де гра розпочинається після того, як за столами збереться необхідна кількість користувачів.
  • Віндфоли – варіант джекпотних змагань на ПокерБет, де призовий фонд щоразу випадково визначається з урахуванням рандомного множника.

  Також безумовно привабливою стороною покерної кімнати є велика кількість регулярних фріролів. Це безплатні турніри, у яких не потрібно робити попередній грошовий внесок. Найчастіше у цих подіях можна виграти квитки в різноманітні івенти та ігрову валюту. Вони допомагають початківцям потренуватись в навичках, не ризикуючи власним банкролом.

  Джерело: https://cardmates.ua/ 

  Промо