• Прогноз погоди у Флориді: холодно, з дерев падають ігуани.Вокруг Света. Украина
  Прогноз погоди у Флориді: холодно, з дерев падають ігуани
  Тварини
  Понеділок, 31 січня 2022

  Прогноз погоди у Флориді: холодно, з дерев падають ігуани

  Температура у Флориді опустилася незвично низько, і замерзлі ігуани почали падати з дерев. Про це повідомила у своєму прогнозі погоди Метеорологічна служба США.

  Підрозділ Національної метеорологічної служби США в Майямі, Південна Флорида, випустив попередження жителям міста про те, що знерухомлені ігуани можуть падати з дерев через надзвичайно низькі температури в регіоні.

  “Ігуани – холоднокровні тварини. Коли температура падає нижче 4°С, вони сповільнюються або втрачають здатність рухатися. При цьому ігуани можуть впасти з дерев, але вони не мертві”, — так звучить повідомлення в офіційному твіттері метеорологічної служби.

  Фото: Twitter/NWS Miami

  Повідомлення у твіттері державної метеорологічної служби Майямі

  Температура повітря в Південній Флориді в неділю вранці, згідно з даними метеорологів, опустилася нижче 4°С. Вдень вона піднялася до 15°С.

  Північний Схід країни з суботи знаходиться у владі зимового шторму, через який у кількох штатах оголосили про надзвичайний стан та скасували понад 1400 перельотів.

  Чому ігуани падають?

  Зоолог Стейсі Коен, експерт із рептилій із зоопарку в Палм-Біч у Флориді, пояснила, що ж відбувається з ігуанами. За її словами, їхні тіла під впливом низьких температур втрачають можливість нормально функціонувати. Ігуани зазвичай сплять високо на гілках дерев. І коли температура знижується, вони не можуть чіплятися за гілки та падають униз.

  Хоча більшість рептилій швидше за все переживуть цей період знерухомлення, проте низькі температури становлять загрозу для їх виживання. Так, заморозки 2010 року сильно прорідили розмір популяції ігуан.

  Холод може бути смертельно небезпечним для цих рептилій, оскільки вони родом з екваторіальної Центральної та Південної Америки, де завжди дуже тепло.

  Зелені ігуани є аборигенним видом Флориди. Вони випадково припливли в ці краї “зайцями” на вантажних кораблях і вважаються інвазивним виглядом. Вага ігуани може досягати 7.5 кілограмів, а довжина — півтора метра.

  Ігуани не перші тварини, які цієї зими страждають від холоду. Сотні тисяч риб, що розводяться у ставках, загинули від термічного шоку в лагуні на північному заході Греції після снігового шторму, який паралізував країну минулого тижня.

  Людям не рекомендується намагатися допомогти ігуанам. Оскільки тварина може “відтанути” і побачити в людині, що наближається, загрозу.

  За матеріалами Reuters