• Тематичний парк найвідомішої студії аніме Ghibli відкриється в Японії у листопаді: відео.Вокруг Света. Украина
  Тематичний парк найвідомішої студії аніме Ghibli відкриється в Японії у листопаді: відео
  Навколо Світу
  П'ятниця, 28 січня 2022

  Тематичний парк найвідомішої студії аніме Ghibli відкриється в Японії у листопаді: відео

  Тематический парк, основанный на фильмах ведущей студии аниме Ghibli, откроется в центральной Японии 1 ноября. 

  Про плани створення в Японії тематичного парку, присвяченого знаменитим аніме студії Ghibli, оголосили ще в 2017 році. І ось нарешті офіційний твіттер студії повідомив, що відкриття очікуваного багатьма шанувальниками аніме парку відбудеться 1 листопада.

  Парк зараз ще продовжує будуватися на величезній території паркової зони центральної префектури Айті за 250 кілометрів від Токіо. Загальна вартість проекту становить 34 мільярди ієн (300 мільйонів доларів США).

  Фото:Twitter/STUDIO GHIBLI

  В одній із п’яти областей тематичного парку буде повнорозмірна модель будинку, в якому жили головні персонажі класичного аніме 1988 року “Мій сусід Тоторо”. Це буде перша секція парку, яка відкриється цього року. Локації цієї області будуть називатися Гігантський склад Ghibli, Пагорб юності та Ліс Дондоко.

  Локацію Ліс Дондоко створювали, надихнувшись японською глибинкою епохи Сева. Там буде знаходитись модель храму та стежка з “Мого сусіда Тоторо”, а також дерев’яна статуя Тоторо заввишки 5.2 метри, всередину якої можна буде зайти. Одночасно всередині статуї можуть перебувати до п’яти дітей молодшого шкільного віку.

  Фото: www.animenewsnetwork.com

  Будівля Гігантського складу Ghibli займає 9600 квадратних метрів, що майже вп’ятеро перевищує площу музею Ghibli в передмісті Токіо Мітака.

  Дві інші області парку будуть відкриті наступного року. Одна заснована на “Принцесі Мононоке” і називається Село Мононоке. У цьому аніме розповідалася історія про дівчину, виховану вовками у лісі. Друга заснована на аніме “Служба доставки Кікі, юної відьми” і називається Долина відьом.

  У парку Ghibli буде збудовано модель повітряного корабля завдовжки 6.3 метра з аніме “Небесний замок Лапута”. У Долині відьом з’явиться репліка будиночка відьом, а також ресторан із цегляними стінами у вигляді складу, розташованого на березі озера парку.

  Фото: www.animenewsnetwork.com

  Одним із засновників студії Ghibli є Хаяо Міядзакі. Цей відомий кожному отаку (так називають себе шанувальники аніме) режисер отримав міжнародне визнання за створення аніме “Віднесені привидами”, яке отримало премію Оскар у 2003 році. Це історія дівчинки, яка загубилася у загадковому світі, населеному найрізноманітнішими духами. І про її спроби врятувати батьків, перетворених на свиней.

  Студія вже має дуже популярний музей Ghibli, розташований у передмісті Токіо. Його популярність настільки висока, що квитки розпродаються за лічені години після того, як виставляються на продаж на початку кожного місяця.

  За матеріалами Anime News Network