• Українець потрапив у топ найкращих фотографів-мандрівників року.Вокруг Света. Украина
  Українець потрапив у топ найкращих фотографів-мандрівників року
  Навколо Світу
  Середа, 9 лютого 2022

  Українець потрапив у топ найкращих фотографів-мандрівників року

  Міжнародний конкурс Travel Photographer of the Year 2021 називав переможців.

  У 20-му конкурсі взяли участь фотографи зі 151 країни, які надіслали близько 20 000 зображень. На конкурс приймаються фотографії, пов’язані з подорожами. Судді відзначили неймовірно високий рівень заявок, незважаючи на те, що через пандемію коронавірусу туризм занепав.

  Абсолютним переможцем у номінації «Фотограф-мандрівник 2021» став Фортунато Гатто, італієць, який переїхав до Шотландії у 2007 році. Експерти Travel Photographer of the Year високо оцінили чудові види та безстрашний підхід фотографа до суворих погодних умов.

  Фото: tpoty.com

  Фото: tpoty.com

  Фото: tpoty.com

  Фото: tpoty.com

  Фото: tpoty.com

  Фото: tpoty.com

  Фото: tpoty.com

  «У такий непростий час такі гарні образи піднімають настрій та зігрівають душу. Знімки Фортунато, де показана зустріч пір року в національному парку Деналі на Алясці, США, дають чудове відчуття місця та віддаленості. Їх потрібно розглядати у великому масштабі, щоб по-справжньому оцінити деталі та атмосферу. Навпаки, хоч і з використанням схожої колірної палітри, докладні абстрактні зображення візерунків на піску, створені промиванням водою, на шотландських Гебридських островах грають з формою та кольором з великим ефектом. Ми всі дуже добре знаємо глобальне потепління. Ці зображення показують нам красу природи, яку ми маємо захищати та зберігати», – заявили судді.

  Також конкурс обрав переможців в окремих номінаціях, таких як «Молодий фотограф-мандрівник», «Портфоліо», «Пейзажі та пригоди», «Тваринний світ» та ін. У номінації «Пейзажі та пригоди» оцінку «Висока рекомендація» отримав український фотограф Євген Самученко (на головному знімку та внизу).

  Фото: tpoty.com

  Фото: tpoty.com

  Фото: tpoty.com

  Усі знімки-переможці можна побачити у онлайн-галереї переможців на сайті tpoty.com. Нагородження призерів відбудеться 2 квітня, а потім протягом двох місяців їх роботи будуть виставлені на безкоштовній виставці просто неба на площі Зерносховища неподалік лондонських вокзалів Кінгс-Крос і Сент-Панкрас.

  За матеріалами Tpoty.com

   

  Завантажити ще