• Відпочинок у Карпатах.Вокруг Света. Украина
  324511397_750213033142629_7905880807095310584_n
  Навколо Світу
  Вівторок, 17 січня 2023

  Відпочинок у Карпатах

  Карпати залишаються найактуальнішим регіоном для туризму в Україні, попри коронавірусну кризу та війну. Лідер карпатського туризму, компанія «Відпочинок 365» організовує тижневі екскурсійні, лижні та активні тури за мінімальними цінами,  в яких все включено – трансфер з вокзалів, харчування, щоденні екскурсії та походи на вибір, сходження в гори, вечірні розважальні програми, безкоштовні лижне спорядження, навчання та катання на лижах тощо.

  Замки Карпат

  На території Карпат і прилеглих регіонів України збереглося безліч стародавніх фортець і замків, які щороку приваблюють туристів з усієї країни. В рамках турів мережі «Відпочинок 365» є декілька екскурсій найживописнішими та найцікавішими замками України.

  Гостей у Трускавці запрошують на екскурсію замками, які входять до т.зв. «Золотої підкови Львівщини» – одного з найпопулярніших маршрутів в Карпатах. Кожен замок є особливим і зберігає свою історію – таким чином, на екскурсії на гостей чекають легенди про давні роди, які володіли замками, колекції зброї та інших старовинних речей.

  Ще одне цікаве місто для любителів історії – Мукачево в Закарпатті. Тут розташований один із найживописніших замків України, відомий як Паланок. Паланок стоїть на горі, навколо якої розкинулися мальовничі зелені поля та пагорби. Туристи можуть помилуватися пейзажами, а також завітати до музею.

  Одна з найбільш мальовничих локацій для відпочинку в Карпатах – Тустань на Львівщині. В часи Київської Русі тут була мальовнича дерев’яна фортеця для захисту західних кордонів Русі. На жаль, фортеця не збереглася до сьогодні – натомість предмети та сліди її мешканців збереглися в музеї.

  На місці фортеці височіють дві величні скелі. Вони виділяються на тлі довколишніх лісів і галявин, нагадуючи стародавні вежі. За століття вітри й дощі обробили камені, надавши їм чудернацької форми.

  Природні скарби Карпат

  Найпопулярнішими місцями в Карпатах є живописні гірські локації та пам’ятки природи. Однією з наймальовничіших природних пам’яток Карпат є Скелі Довбуша. Це природний гірський масив, який сформувався десятки мільйонів років тому на дні океану – спочатку океанічні течії, а згодом вітри вирізали в скелях різноманітні печери та проходи, перетворивши гору на природну фортецю.

  Не менш популярне місце – озеро Синевир, яке вважається однією з найкрасивіших гірських водойм України. Озеро розташоване на висоті майже 1000 метрів і оточене лісами. Синевир розташований на території однойменного національного природного парку з унікальним рослинним і тваринним світом – тут водяться ведмеді, олені, козулі, рисі, а також ростуть близько 40 видів червонокнижних рослин.

  Поблизу заповідника розташовані центр реабілітації ведмедів і водоспад Шипот. Шипот – один із найкрасивіших водоспадів Карпат, із яким пов’язані яскраві, а іноді й моторошні, давні легенди. Так, розповідають, що у водах водоспаду трагічно загинула дівчина –– кажуть, що іноді у водах водоспаду можна почути її шепіт, від чого й походить назва водоспаду.

  Активний відпочинок у Карпатах

  В горах є умови для спорту й активного відпочинку в будь-яку пору року. Найпопулярніший вид відпочинку взимку – гірськолижний спорт. Найбільший гірськолижний курорт Карпат – це Буковель на Івано-Франківщині. Для клієнтів «Відпочинок 365» готель організовує трансфер до гірськолижного курорту й забезпечує лижне обладнання. Гості Трускавця отримають ексклюзивну пропозицію –– безкоштовне катання на лижах на гірськолижному курорті Крутогір 365.

  Влітку гостей запрошують на рафтинг на річках Стрий і Чорний Черемош – туристів супроводжуватиме інструктор, який допоможе підкорити бурхливі ріки, а після рафтингу гостей запросять на обід. «Відпочинок 365» традиційно попіклується про всі організаційні й технічні деталі, а гості зможуть розслабитися й розважатися.