• Як виглядатимуть поштові марки у вік цифрових технологій?.Вокруг Света. Украина
  Як виглядатимуть поштові марки у вік цифрових технологій?
  Технології
  Вівторок, 1 лютого 2022

  Як виглядатимуть поштові марки у вік цифрових технологій?

  У Великобританії на марки додали спеціальні штрих-коди, завдяки яким люди можуть переглянути відео, повідомлення та іншу інформацію.

  Королівська пошта Великобританії додала до марок штрих-коди. З їх допомогою люди зможуть дивитися відео, читати повідомлення та отримувати іншу інформацію.

  Це нововведення, представлене 1 лютого цього року,  покликане пов’язати листи із цифровим світом. Раніше ця функція вже пройшла успішні випробування.

  Одержувачі листів зможуть просканувати штрих-код у додатку Королівської пошти та переглянути відео, інформацію про послуги, а також вітальні повідомлення та інші побажання від відправників.

  Зараз, відсканувавши штрих-код, можна переглянути відео з баранчиком Шоном. Анімацію було створено спеціально для Королівської пошти студією Aardman.

  Це відео – перше із серії запланованих до випуску протягом 2022 року. Відправники листів зможуть вибрати, яке відео побачить одержувач листа.

  У нових марок зі штрих-кодом буде “цифровий двійник”, і обидві ці марки об’єднуватимуться додатком Королівської пошти.

  Фото: Royal Mail/PA

  Штрих-коди збігаються за кольором із кодом марки та знаходяться збоку від самої марки, відокремлені від неї симуляцією лінії перфорації.

  Штрих-коди будуть доступні на звичайних повсякденних марках із профілем Королеви Великобританії.

  Марки без штрих-кодів та різдвяні марки залишаться чинними до січня 2023 року.

  За матеріалами Independent