• У розпліднику в США змія спробувала з'їсти сама себе.Вокруг Света. Украина
  У розпліднику в США змія спробувала з'їсти сама себе
  Тварини
  Субота, 13 листопада 2021

  У розпліднику в США змія спробувала з'їсти сама себе

  У мережі з'явилося відео, на якому королівська змія намагається з'їсти сама себе. Рептилія проковтнула майже половину свого тіла перед тим, як була врятована.

  На відео, опублікованому у Facebook Джессі Ротакером з розплідника «Forgotten Friend Reptile Sanctuary» у Пенсільванії (США) показано, як чоловік намагається звільнити королівську змію від власних щелеп. Однак рептилія пручається, оскільки намагається проковтнути ще більше свого тіла.

  Королівські змії – це неотруйні хижаки, які зазвичай вбивають здобич, придушуючи її. Відомо, що вони їдять інших рептилій, зокрема й отруйних гримучих змій , і іноді приймають свої власні хвости за їжу. Зазвичай змії кусають їх і потім усвідомлюють свою помилку.

  Однак голодна королівська змія, виявлена ​​Ротакером, не пустила свій хвіст і натомість продовжила спроби з’їсти своє власне тіло.

  Змію, яка потрапила на відео, звуть Кронос. Її привезли в розплідник кілька місяців тому після того, як власник вступив до коледжу. Кроносу близько п’яти років, і його довжина становить 90 сантиметрів. За словами Ротакера, колишні господарі Кроноса не раз помічали, як він кусає себе, хоча про змію завжди дбали і годували її.

  У відео, розміщеному у Facebook, Ротакер сказав, що королівські змії рідко намагаються проковтнути самі себе. «Як ви можете бачити, він не просто кусав себе. Ця бідолашна королівська змія фактично ковтає свій власний хвіст … Він не найрозумніша королівська змія в розпліднику ».

  Проковтнув майже половину свого тіла

  Потім Ротакер зробив спробу порятунку, постукуючи Кроноса по носі і послаблюючи його щелепу. Зрештою Кронос почав вивергати свій хвіст, поки він не звільнився. «Подивіться, скільки він з’їв, – каже Ротакер, коли хвіст почав звільнятися. – Мабуть, він проковтнув майже половину свого тіла … Ось що буває, коли змія стає занадто голодною».

  Після звільнення Кроносу запропонували мишу.

  Деякі люди припустили, що Кронос їв сам себе, тому що переживав стрес . За словами Ротакера, у цієї змії не було ніяких ознак стресу: у тварини був доступ до їжі, води, спеціальної підстилки, печери для укриття. Температура також була відповідною, як і у всіх змій у розпліднику.

  «Грубі відмітини на його хвості вказують на минулі пошкодження, викликані травними ферментами, що свідчить про те, що він намагався проковтнути себе і в попередні роки, тож це, ймовірно, його погана звичка. Іноді тварини роблять дурниці, як собаки, що ганяються за власним хвостом», – пояснив Ротакер.

  За матеріалами Newsweek