• 13 фактів про найбільшу продовольчу компанію світу.Вокруг Света. Украина
  13 фактів про найбільшу продовольчу компанію світу
  Їжа
  Четвер, 25 листопада 2021

  13 фактів про найбільшу продовольчу компанію світу

  У 2021 році компанія Nestlé відзначила свою 155-ту річницю під девізом «Якість продуктів, якість життя» (Good Food, Good Life).

  1.Nestle – найбільший виробник продуктів харчування у світі. У 2021 році річний обсяг продажів компанії становив 89,9 млрд швейцарських франків (~ 98,3 млрд доларів США).

  2.Штаб-квартира Nestlé розташована у Швейцарії в місті Веве.

  фото: www.nestle.com

  Штаб-квартира Nestle в Веве, Швейцария

  фото: www.nestle.com

  3.У рейтингу Forbes «Найбільші світові публічні компанії» (The World’s Biggest Public Companies) Nestle посідає 39 місце за ринковою капіталізацією ($ 333,2 млрд на травень 2021 року)

  4. Nestlé була заснована у 1866 році як Anglo-Swiss Condensed Milk Co. Її першим продуктом було дитяче харчування Henri Nestle’s Infant Cereal, яке надійшло в продаж в 1867 році.

  5. Протягом існування компанії її назву кілька разів змінювали Anglo-Swiss Condensed Milk Co., Nestlé, Nestlé Alimentana S.A. (Нова назва після злиття з Maggi), Nestlé S.A. (Нинішня назва компанії).

  6. Під час Першої світової війни був великий попит на молочні продукти, що купувалися за державними контрактами. Це дозволило компанії до кінця війни збільшити виробництво більш ніж удвічі

  7. Nestlé управляє 447 заводами в 86 країнах світу. Більше третини заводів компанії містяться в Америці.

  8. У компанії працює 352 тис. співробітників (2019 рік). Незважаючи на те, що багато заводів компанії містяться в Америці, більшість її співробітників живе в Азії, Океанії та Африці.

  9. Компанія продає свою продукцію в 196 країнах (за даними Вікіпедії, всього у світі 252 країни. – Прим. Ред .).

  10. Nestlé належить 2000 глобальних і локальних брендів, найвідоміші з яких: NESCAFÉ, Nesquik, Nuts, Friskies та KitKat.

  фото: shutterstock.com

  фото: shutterstock.com

  11. Найпопулярнішою категорією продуктів компанії є «порошкоподібні і рідкі напої». На другому місці «молочні продукти і морозиво».

  12. У 1974 році Nestlé стала одним з основних акціонерів косметичного гіганта L’Oreal.

  13. В Україні Nestlé працює з 1994 року. Компанії належить контрольний пакет акцій ЗАТ Львівська кондитерська фабрика” Світоч “, 100% акцій підприємства «Волиньхолдинг» (ТМ «Торчин») і ТОВ «Техноком» (ТМ «Мівіна»).

  Завантажити ще