• У Львові закрили знаменитий «Будинок легенд».Вокруг Света. Украина
  У Львові закрили знаменитий «Будинок легенд»
  Місця
  Неділя, 4 квітня 2021

  У Львові закрили знаменитий «Будинок легенд»

  Один з найпопулярніших ресторанів Львова закрили через неможливість продовжити оренду.

  У Львові в квітні 2019 року закрили один із знакових закладів – «Будинок Легенд» (вул. Староєврейська, 48). Це пов’язано із закінченням дії договору оренди на будинок, де був ресторан, пише портал «Твоє місто», посилаючись на пост співзасновника « холдингу емоцій! Fest» Андрія Худо у Facebook.

  «Ця легенда, на жаль, припиняє своє існування. Власник будинку має інші плани щодо його використання, і кожен далі йде своїм шляхом. Але легенди мають здатність перевтілюватися, тому ви, можливо, зустрінете частину цієї легенди в інших місцях у Львові », – написав Худо.

  Фото: Facebook

  За його словами, декор з фасаду також повністю приберуть. Піар-менеджеру «Холдингу емоцій! Fest» Оксана Ємець розповіла, що подальша доля проєкту поки невідома – він або припинить існування, або переїде в інше місце, але конкретних планів поки немає.

  Фото: Facebook

  «Будинок легенд» вабив відвідувачів не лише кухнею, а й загальною концепцією і інтер’єром. Особливою популярністю користувалася тераса на останньому поверсі будинку, звідки можна було побачити все місто. Машину, що стояла на даху будівлі, власники ресторану пообіцяли зберегти.

  Андрій Худо додав, що всіх співробітників ресторану вже працевлаштували в інших закладах холдингу.

  Завантажити ще