• Сама в каное: британка, яка сплавлялася по Амазонці, загинула від рук наркоторговців.Вокруг Света. Украина
  Сама в каное: британка, яка сплавлялася по Амазонці, загинула від рук наркоторговців
  Люди
  Середа, 22 грудня 2021

  Сама в каное: британка, яка сплавлялася по Амазонці, загинула від рук наркоторговців

  Емма Келті, подорожувала соло Бразилією, зникла за дивних обставин в 2017 році. Винуватці її загибелі заарештовані.

  Британка Емма Келті, колишній директор школи, побувала в різних місця світу, вважаючи за краще подорожувати соло. Вона стала шостою жінкою, яка дійшла до Південного полюса на лижах (це сталося в січні 2017-го). І потім вона вибрала один з найнебезпечніших маршрутів – сплав на каное по Амазонці.

  Фото: Emt101s/twitter

  Емма зникла 10 вересня 2017 року. При цьому з її GPS був відправлений сигнал SOS. Бразильські ВМС одразу почали пошуки. Припускали, що вона потрапила в руки піратів, про напади яких попереджають сміливців, які ризикують сплавлятися по Амазонці.

  Лише згодом стали відомі трагічні подробиці її загибелі.

  Хто надіслав сигнал лиха?

  Емма розбила намет на березі саме в тому місці, де був перевалочний пункт наркоторговців з Колумбії. Місцева шпана, що полювала за наркотиками, прийняла її за торговця і почала стріляти. Емму поранили в руку, вона вискочила з намету і почала сигналізувати, що вона просто жінка і мандрівник. Її беззахисність і стала причиною смерті. Семеро місцевих гангстерів намагалися дізнатися в неї, де вона сховала наркотики. Оскільки товару і бути не могло, її катували, згвалтували і застрелили, а тіло кинули в річку, щоб його з’їли піранії.

  Фото: Emt101s/twitter

  Після вбивства британської спортсменки, крадіжки її майна, вони святкували, розкидалися грошима і всіляко привертали до себе увагу. “Дурні” гангстери випадково натиснули сигнал лиха на її устрої GPS, чим мимоволі попередили поліцію. Тепер усі вони заарештовані.

  Бразильський військово-морський флот і рятувальні служби продовжували шукати тіло міс Келті – але так досі і не знайшли – ймовірно, воно було повністю з’їдене. Її каяк був виявлений на березі Амазонки разом з частиною її майна.

  Містичною складовою цієї події є дивне повідомлення, яке відправила Емма у Facebook 10 вересня, за три дні до трагічної події. “Отже, за 100 км звідси мій човен буде розбитий, а я вбита. Чудово”, – написала вона.

  https://twitter.com/Emt101s/status/907001717182607360

  Місцевий юнак попереджував її про небезпеку, але вона вирішила йти вперед у будь-якому разі, “щоб досягти успіху”. Тим не менш, в останній день вона повідомляла на своїй сторінці, що ночувала у “доброзичливих місцевих жителів”. Але цього, вочевидь, виявилося недостатньо.

  За матеріалами Telegraph

  Завантажити ще