• Tripadvisor назвав найпопулярніші напрямки у світі у 2022 році.Вокруг Света. Украина
  Tripadvisor назвав найпопулярніші напрямки у світі у 2022 році
  Подорожі
  Понеділок, 24 січня 2022

  Tripadvisor назвав найпопулярніші напрямки у світі у 2022 році

  Рейтинг напрямків Tripadvisor Travellers' Choice Awards 2022 складається з трьох частин і включає загальносвітовий залік, європейський та американський.

  Найкращим напрямком у світі було визнано Дубаї (на знімку вгорі). Лондон посідає перше місце у Європі і друге у загальному заліку, а решта п’ятірки загальносвітових лідерів включає Канкун, Мексика (третє місце); Балі, Індонезія (четверте місце) та грецький острів Кріт (п’яте місце).

  Іншими популярними напрямками, що потрапили до топ-10, є Рим (шосте), мексиканський Кабо-Сан-Лукас (сьоме), столиця Туреччини Стамбул (восьме), Париж (дев’яте) та Хургада в Єгипті (десяте).

  Найпопулярнішим американським напрямком є ​​Лас-Вегас, який посідає 25-те місце у загальному заліку. Слідом за Лас-Вегасом у рейтингу США йдуть Оаху (другий), Мауї (третій), Кі-Уест (четвертий), Нью-Йорк (п’ятий), Новий Орлеан (шостий), Саванна (сьомий), Майамі-Біч (восьмий) , Нешвілл (дев’ятий) та Седона (десятий).

  До європейського топ-10, окрім лідера — Лондона, входять Кріт (друге місце), Рим (третє), Стамбул (четверте), Париж (п’яте), Барселона (шосте), Тенеріфе (сьоме), Корсика (восьме), Едінбург ( дев’яте) та Флоренція (десяте).

  Переможці рейтингу Tripadvisor Travellers’ Choice Awards 2022 були обрані на основі відгуків та оцінок мандрівників за 12 місяців з 1 листопада 2020 року до 31 жовтня 2021 року.

  За матеріалами The Daily Mail

  Фото: Depositphotos

   

  Завантажити ще