• Топ-10 цікавих фактів про Tripadvisor.Вокруг Света. Украина
  Топ-10 цікавих фактів про Tripadvisor
  Подорожі
  Неділя, 6 лютого 2022

  Топ-10 цікавих фактів про Tripadvisor

  У січні 2022 року знаменита платформа для мандрівників опублікувала мільярдний відгук.

  Компанія Tripadvisor була заснована у 2000 році випускником Гарварда Стівеном Кауфером. За 22 роки сайт відгуків став найпопулярнішим ресурсом про подорожі у всьому світі.

  Перший відгук був опублікований на Tripadvisor 28 лютого 2021. З того часу на сайті з’явився мільярд коментарів. Щоб відзначити цю подію, команда Tripadvisor опублікувала кілька цікавих фактів про контент, що був відправлений на платформу з моменту її заснування.

  1. Найпопулярнішим готелем у світі є Luxor Hotel & Casino у Лас-Вегасі, штат Невада, який отримав понад 48 200 відгуків.
  2. Найпопулярніший ресторан — Pasteis de Belem у Лісабоні, Португалія, що набрав понад 52 600 відгуків.
  3. Найпопулярніша пам’ятка у світі – базиліка Святої Сімейства в Барселоні, Іспанія, з більш ніж 164 200 відгуками.
  4. Найдовший відгук англійською мовою, коли-небудь написаний на Tripadvisor, містить 17241 слово. Текст залишив користувач під ніком @The_Budges, що розповів про перебування в Playa Pesquero Resort на Кубі.
  5. Найактивнішим рецензентом на Tripadvisor є користувач під ніком  @82manuelal з Люксембургу, який насилав понад 7000 відгуків з того часу, як став учасником сайту у 2015 році.
  6. Найдовша активна гілка на будь-якому з цільових форумів називається: “Скільки днів до Мауї???” у форумі Lahaina. Вона має 6809 відповідей та датується 4 жовтня 2006 року.
  7. Мандрівник, який розмістив найбільше фотографій – @PaoloRiccardoCarrara з Риму. Він відправив колосальні 313651 фото.
  8. Найдорожчим учасником Tripadvisor є користувач під ником @damienstack, який опублікував відгуки про 176 різних країн. За даними Tripadvisor, Damienstack живе в Листовелі (графство Керрі, Ірландія), і насправді відвідав усі 193 країни світу, просто не про всіх ще написав.
  9. Три найбільш згадувані страви в ресторанних оглядах: піца (10 400 980 згадок), пиріг (8 467 574 згадки) та салат (7 374 595 згадок).
  10. Найкумедніші відгуки мандрівників, на думку Tripadvisor, звучали так:
  • Про Емпайр Стейт Білдінг у Нью-Йорку: «Будинок занадто високий, а це означає, що мене нудило, тому що висота – не моя улюблена річ».
  • Про міст Золоті Ворота в Сан-Франциско: “По-перше, він зовсім не золотий – він потворного коричневого кольору …”
  • Про британського Стоунхенджа: «Я ніколи не зрозумію, чому люди з усього світу приїжджають подивитися на купу каміння».
  • Про Гранд-Каньйон в Арізоні: «В свій час я побував на багатьох так званих пам’ятках, але що, чорт забирай, це було? Просто роздута піщана канава».

  За матеріалами The Daily Mail

  Фото: Depositphotos

   

  Завантажити ще