• Більше ні ногою: реальний досвід трансферу з аеропорту Веце до Дюсельдорфа розчарував.Вокруг Света. Украина
  Більше ні ногою: реальний досвід трансферу з аеропорту Веце до Дюсельдорфа розчарував
  Навколо Світу

  Більше ні ногою: реальний досвід трансферу з аеропорту Веце до Дюсельдорфа розчарував

  Трансфер від аеропорту Веце до центру Дюсельдорфа може обійтися в два, а то й утричі дорожче, ніж квиток лоукостером з Києва до Дюсельдорфа. А добиратися громадським транспортом дуже незручно.

  Аеропорт Веце знаходиться в 85 км від центру Дюссельдорфа і в 67 км від межі міста. Приймає лише лоукостери, левова частка випадає на рейси Ryanair. Але сам квиток Київ — Дюссельдорф коштує вдвічі, а іноді втричі дешевше, ніж трансфер від аеропорту до центру міста. Тож особисто я в цей аеропорт більше ні ногою.

  Трансфер аеропорт Веце — Дюсельдорф

  Я переконалася, що в інтернеті недостатньо інформації про те, як дістатися з Веце до Дюсельдорфа. А якщо вона є, то інформація застаріла і не є достовірною.

  Отже, теоретично дістатися з аеропорту до Дюсельдорфа можна:

  • на автобусі+поїзді з пересадками (автобус відходить прямо від аеропорту)
  • поїздом (з пересадкою або без)
  • на таксі

  АВТОБУС: якщо ви прилітаєте пізнім рейсом, це не ваш варіант, оскільки останній рейсовий автобус може не приїхати. Як ви вже здогадуєтеся, автобус ми так і не побачили. Але якщо вам пощастить, то після автобуса на вас чекатиме 2 пересадки на поїзд. Вартість ~ 15 €.

  ПОЇЗД: Гугл видавав такий спосіб трансферу, а за фактом до найближчої станції ще необхідно добиратися і ніяк не пішки. На машині ~ 15 хвилин. Останній поїзд о 22:45. На нього ми також не потрапили. Чому? Тому що дістатися було нема на чому.

  Вартість квитка на поїзд: від 19 до 33€ в залежності від часу придбання та відправлення.

  ТАКСІ: викликати звичні служби UBER та BOLT, які можна зустріти практично в кожній європейській країні, неможливо: вони не обслуговують цей регіон. А місцеві таксисти готові повезти вас до Дюсельдорфа всього за 150€ (!) за машину на 3-х. У нашому випадку нам вдалося познайомитися з приємними людьми, і компанією з 7 людей ми таки поїхали з аеропорту. Трансфер нам коштував 32 € з особи. За годину були вже в центрі Дюсельдорфа.

  До речі, в аеропорті чекали лише 5 машин. Мабуть, хто встиг, того й тапки. Що робити решті, не знаю. Місцеве таксі я заздалегідь не перевіряла, оскільки ми розраховували на громадський транспорт.

  Як дістатися з Дюссельдорфа до аеропорту

  Якщо у вас ранній виліт, як у нас (7 ранку), на громадський транспорт о 3-4 годині ночі можна не розраховувати, оскільки він просто не ходить. Варіант — виїхати близько 12-ї ночі з пересадками і схрещувати пальці, щоб на пустельному автовокзалі Веце на вас чекав якийсь чарівний автобус, який відправить вас до аеропорту Веце. Тобто ранок та ніч для трансферу в обидві сторони на громадському транспорті не підходять. Але лоукостери найчастіше у такий час і літають.

  Тому єдиний реальний варіант – таксі. Наш готель у центрі запропонував варіант за 200 €. Ми скористалися UBER. Так, у зворотний бік UBER працює. Тільки не всі таксисти знають, де цей злощасний аеропорт знаходиться, навіть із навігатором. На форумах я читала, що через всі ці труднощі деякі мандрівники вибирають варіант приїхати до Веце і зупиниться в місцевому готелі. Але мене такий варіант не спокушає.

  Читайте також:

  Чи можна на гірськолижних курортах Австрії кататися без сертифікату про вакцинацію?

  Заради чого їхати до Гданська у лютому: чарівність зимового міста та низький сезон