• Древню стежину Бутану відкриють для мандрівників уперше за 60 років.Вокруг Света. Украина
  Древню стежину Бутану відкриють для мандрівників уперше за 60 років
  Подорожі
  Четвер, 27 січня 2022

  Древню стежину Бутану відкриють для мандрівників уперше за 60 років

  У туристів світу з'явився новий стимул відвідати одну з найзагадковіших країн світу – Королівство Бутан. Незабаром вони зможуть підкорити легендарну Трансбутанську стежку.

  Вона відкриється для всіх бажаючих у березні. І буде доступна для прогулянок уперше за 60 років. Цій події передували два роки відновлювальних робіт.

  400-кілометровий маршрут поєднує дев’ять районів, близько 30 місцевих органів влади, один національний парк, а також 400 історичних та культурних об’єктів.

  Фото: Trans Bhutan Trail

  Мандрівники, котрі подолають всю стежину, перетнуть 18 великих мостів і піднімуться на 10 000 сходинок. Туристи можуть йти пішки або пересуватися гірським велосипедом.

  Фото: Trans Bhutan Trail

  Відповідно до концепції Bhutan Canada Foundation – організації-ініціатора та основного донора реставрації, Трансбутанська стежка дозволить «дітям Бутану йти по слідах своїх пращурів».

  А для гостей королівства тут розроблено трекінгові маршрути різної довжини та складності, що пролягають в екологічно чистій зоні.

  На проходження стежки потрібен спеціальний дозвіл

  Амбітний мандрівник може пройти всю стежину Бутану приблизно за місяць. Проте багатьом туристам, швидше за все, сподобаються коротші її відрізки. Менш складні маршрути розраховані на три, чотири та сім днів.

  Найзахідніша точка шляху – місто Хаа, розташоване неподалік кордону з Тібетом. Найсхідніша – Трашиганг, неподалік кордону з індійським штатом Аруначал-Прадеш.

  Фото: Trans Bhutan Trail

  Багато років стежина була важливим маршрутом буддійського паломництва. Вона занепала близько 1960 року, коли в королівстві розгорнули масштабне будівництво доріг.

  До пандемії Бутан відвідувало лише кілька тисяч людей щороку. Прагнучи уникнути надмірного туризму, країна стягує з мандрівника обов’язкову плату в розмірі 250 доларів на день. Сума покриває користування наземним транспортом, проживання, харчування та послуги гіда.

  Щодо Трансбутанської стежки, то влада видаватиме мандрівникам дозволи на право пройти маршрутом. Подавати відповідні заяви можна із квітня.

  Церемонія відкриття стежини відбудеться у Тронгсі, священному місті королівства, за участі 41-річного монарха Бутану – Джигме Кхесара Намгьяла Вангчука.

  За матеріалами CNN

  Читайте також:

  Бутан — єдина країна, яка не забруднює світ вуглецем

   

   

  Завантажити ще