• Розкішні, дивні та химерні: Океанаріум затоки Монтерей показав фото неймовірних мешканців глибин.Вокруг Света. Украина
  Розкішні, дивні та химерні: Океанаріум затоки Монтерей показав фото неймовірних мешканців глибин
  Тварини
  П'ятниця, 28 січня 2022

  Розкішні, дивні та химерні: Океанаріум затоки Монтерей показав фото неймовірних мешканців глибин

  Один з найбільших акваріумів у світі, що сусідствує із затокою Монтерей у Каліфорнії (США), готує дивовижну виставку «У глибину».

  В експозиції, що відкриється 9 квітня, можна буде побачити дивовижні фотографії представників глибоководної фауни. Гості виставки також матимуть змогу познайомитися з деякими морськими жителями, як то кажуть, «живцем». Співробітники океанаріуму створили для цього вдосконалену акваріумну систему життєзабезпечення для мешканців глибин.

  Фото: Monterey Bay Aquarium

  Океанаріум затоки Монтерей, що працює з 1984 року, є одним з найбільших акваріумів на планеті. Тут живе понад 600 видів морської фауни. Вода у величезний акваріум потрапляє безпосередньо із затоки.

  Щорічно океанаріум приймає понад 1,8 млн відвідувачів. Як розповіли його співробітники, виставка познайомить гостей із неймовірними істотами, що водяться у темних глибинах та на морському дні. Їх можна охарактеризувати як гарні, химерні або моторошні. Та разом з тим усі вони по-своєму прекрасні.

  Фото: Monterey Bay Aquarium/FB

  Детальну інформацію про героїв експозиції обіцяв надати Дослідницький інститут Океанаріуму затоки Монтерей (MBARI). Тут працює близько 220 науковців.

  Фото: Monterey Bay Aquarium

  Організатори виставки та вчені звернуть увагу відвідувачів на фантастичний світ глибоководної біолюмінесценції.

  Фото: Monterey Bay Aquarium/FB

  Старший науковий співробітник MBARI Стів Хеддок та його команда багато років працюють над розшифровкою секретної мови світла у морських глибинах.

  Фото: Monterey Bay Aquarium

  Робота його команди показала, що біолюмінесценція є надзвичайно поширеною на глибині. Дослідники з MBARI намагаються зрозуміти, як і чому ці чудові тварини випромінюють своє світло.

  За матеріалами FB та РetaРixel

   

  Завантажити ще