• Горбатка, квітка диявола та скорпіонова муха: найдивніші комахи світу.Вокруг Света. Украина
  Горбатка, квітка диявола та скорпіонова муха: найдивніші комахи світу
  Тварини
  Четвер, 20 січня 2022

  Горбатка, квітка диявола та скорпіонова муха: найдивніші комахи світу

  У світі є безліч комах, що мають незвичайні, дивні і химерні форми. Це допомагає їм маскуватися в природі, а також відлякувати хижаків.

  Горбатка бразильська

  Ця комаха є далеким родичем цикад. Горбатки живуть усюди, крім Антарктики. У світі існує близько 3200 видів цих комах. Вирізняє їх те, що при невеликих розмірах вони мають вирости на спині найхимерніших форм.

  Фото: www.masterok.livejournal.com

  Фото: www.masterok.livejournal.com

  Гігантські водяні клопи

  Ми чули про клопів те, що одні з них недобре пахнуть, а інші п’ють людську кров (постільний клоп). Але є також клопи завдовжки 15 см. Живуть вони у водоймах і навіть запросто можуть вкусити, якщо їх потривожити. Зустріти цих комах можна по всьому світу, але особливо – в Північній і Південній Америці, Східній Азії і Північній Австралії.

  Фото: www.opklop.ru

  Фото: www.opklop.ru

  Богомол «Квітка диявола»

  Цей вид богомолів є найбільшим (самиці – до 13 см завдовжки). Свою назву самиці отримали завдяки здатності копіювати квітку орхідеї під назвою «Квітка диявола». Живуть ці дивні комахи на півночі Африки і на Канарських островах.

  Фото: www.wildwildworld.net.ua

  Фото: www.wildwildworld.net.ua

  Скорпіонова муха

  Комаха нагадує скорпіона, якого схрестили з осою. Насправді «жало» мухи – це геніталії самця. Живуть скорпіонові мухи в затінених місцях біля водойм.

  Фото: www.sciencedebate2008.com

  Фото: www.sciencedebate2008.com

  Личинка жука-плавунця

  Личинки цих комах є одними з головних хижаків серед подібного населення прісноводних водойм. Травлення у них позакишкове. Харчуються личинками комах, пуголовками і навіть дрібною рибою.

  Фото: www.wikidor.ru

  Фото: www.wikidor.ru

  Фріни

  Довжина розмаху ніг цих павуків – від 5 до 50 см. Живуть комахи по всій земній кулі в тропічних регіонах. Незважаючи на страхітливий зовнішній вигляд, фріни нешкідливі для людини.

  Фото: www.pikabu.ru

  Фото: www.pikabu.ru

  Суринамська ліхтарниця, або метелик-крокодил

  Маленький крокодил з крилами, який повзе по дереву або сидить на квітці, дивує людей і відлякує хижаків. Це ліхтарниця, голова якої у профіль схожа на голову крокодила. На крилах у метелика є «додаткові очі», а довжина її тільця сягає 9 см. Навколишнє середовище – тропічні ліси Мексики, а також Центральна і Південна Америка.

  Фото: www.beatlename.ru

  Фото: www.beatlename.ru

  Сіафу

  У Східній і Центральній Африці живуть мурахи-кочівники, їх колонії налічують до 20 млн особин. Будучи повністю сліпими, вони здійснюють подорожі завдяки феромонам. Розмір мурах-солдатів досягає 13 мм.;

  Фото: www.bugaga.ru

  Фото: www.bugaga.ru

  Павук-верблюд (сальпуга)

  Павук, що має розмір до 15 см, живе в Єгипті. Насправді це навіть не павук, а павукоподібна комаха. Вона видає стрекотіння, вміє пересуватися зі швидкістю 16 км/год. і має міцні щелепи. Укус сальпуга для людини не смертельний, але дуже болючий.

  Фото: www.publy.ru

  Фото: www.publy.ru

  Рожевий кленовий метелик

  Живуть комахи у Північній Америці і харчуються різними видами клена. Метелик має волохате тільце і яскравий окрас. Розмах крил – всього 35-50 мм. Це нічні комахи, активність яких перепадає на першу половину ночі.

  Фото: www.zoopicture.ru

  Фото: www.zoopicture.ru

  Гусениця молі Megalopyge Opercularis

  Гусінь метелика дуже схожа на повсть, ворсинки її дуже отруйні, тож цю комаху краще оминати.

  Фото: www.fresher.ru

  Фото: www.fresher.ru

  Бодушка бізоняча

  Комаха зовні скидається на листочок. Яскраве забарвлення відлякує хижаків, а в момент небезпеки бодушка може стрибати. Тулуб – до 10 мм завдовжки. Мешкає в країнах Південної Європи.

  Фото: www.macroclub.ru

  Фото: www.macroclub.ru

  Мураха-панда

  Комаха насправді є осою. Живуть мурахи-панди в Чилі. Укус такої комахи іноді може стати смертельним для худоби.

  Фото: www.zoopicture.ru

  Фото: www.zoopicture.ru

  За матеріалами Fresher.

  Завантажити ще