• Google запустив 3D-екскурсії найкращими музеями світу.Вокруг Света. Украина
  Google запустив 3D-екскурсії найкращими музеями світу
  Подорожі
  Неділя, 26 грудня 2021

  Google запустив 3D-екскурсії найкращими музеями світу

  Користувачі можуть віртуально відвідати 150 виставок з 300 тис. фотографій і відео. Загалом доступно 30 3D-турів 50 музеями світу.

  Google запустив тематичну онлайн-експозицію, присвячену світу живої природи і еволюції людства. Онлайн-екскурсії доступні на сайті проєкту Google Arts Culture .

  У його рамках користувач може опинитися на підмостках найкращих театрів світу, зокрема Карнегі-холу, Берлінської філармонії, Паризької опери, Міського театру Сан-Паулу і багатьох інших. Проєкт отримав назву Performing Arts.

  Розробники повідомили, що вони використовували технологію віртуальної реальності, щоб оживити деякі експонати, наприклад, Жирафатитана з Музею природної історії в Берліні, одного з найвищих динозаврів (до 15 м), що будь-коли жили на планеті. Крім того, сайт містить більше сотні інтерактивних матеріалів про вистави і життя за луштунками.

  Відвідувачам онлайн-виставки також пропонують подивитися, як виглядає 3000 видів живих істот, зібраних в одній гігантській шафі, і дізнатися, як могли виглядати наші предки.

  Експонати можна подивитися в браузері, а також у новому додатку Google Arts Culture. Панорамні відео доступні також на YouTube. Усі інтерактивні виставки та онлайн-екскурсії проводяться англійською мовою.

  За матеріалами Оbozrevatel.

  Завантажити ще