• Найпухнастіший кролик у світі.Вокруг Света. Украина
  Найпухнастіший кролик у світі
  Тварини
  Вівторок, 11 січня 2022

  Найпухнастіший кролик у світі

  Володарем самого розкішного хутра серед побратимів є ангорський кролик.

  Мабуть, ні один різновид кроликів не може похвалитися такою пухнастою шерстю, яку мають ангорські кролики. Саме через свою м’яку й довгу шерсть вони популярні серед кролівників у всьому світі.

  Фото: shutterstock

  Цих кроликів уперше почали розводити в Туреччині, де вони були названі на честь столиці – Анкари, яка раніше називалася Ангора. А у XVIII столітті кролики з’явилися у Франції, після чого швидко поширилися по всій Європі.

  Фото: shutterstock

  Ангорські кролики залежно від породи можуть важити від 2 до 6 кг. У домашніх умовах вони живуть досить довго (5-7 років), але тільки при ретельному догляді. За харчуванням кроликів треба постійно стежити, давати їм необхідні вітаміни, а їхню шерсть – регулярно розчісувати. Причому виконання останньої вимоги особливо важливе.

  Фото: shutterstock

  Якщо кроликів не розчісувати, вони можуть померти, не зумівши перетравити шерсть, яку проковтнули під час самостійного чищення.

  Фото: shutterstock

  Цікаво, що ангорські кролики дуже грайливі, активні та товариські, чим трохи нагадують собак та кішок. Вони люблять грати з різними предметами, на кшталт гумового м’ячика або знайденої на подвір’ї ялинової шишки. Крім того, вони люблять увагу господарів, а також інших вихованців у будинку. Наприклад, ангорський кролик може із задоволенням задрімати поряд з кішкою або маленьким песиком.

  За матеріалами NationalGeographik

  Завантажити ще