• У Китаї із солоного озера врятували снігового барса: відео.Вокруг Света. Украина
  У Китаї із солоного озера врятували снігового барса: відео
  Тварини
  Неділя, 20 лютого 2022

  У Китаї із солоного озера врятували снігового барса: відео

  Снежного леопарда спасли совместными усилиями местных жителей и полиции. Он попал в ловушку в живописном месте на северо-востоке Китая в провинции Цинхай.

  Снігового барса помітили під час рутинного обходу озера Фейцуй у районі міста Маннай Хайсі-Монгольсько-Тибетського автономного округу провінції Цінхай. Тварина лежала на засоленій мілині та виглядала дуже ослабленою.

  Місцеві жителі одразу ж звернулися за допомогою до поліції.

  Велика кішка лежала нерухомо і виглядала хворою. Хутро тварини було просякнуте великою кількістю солоної води. Можливо, сніговий барс захворів, випивши солону воду.

  Поліція та місцеві жителі вирішили якнайшвидше відловити тварину, оскільки температура впала до -10°С. Сніговий барс, хоч і був нездоровий, але не хотів бути спійманим і намагався чинити опір. Поліціянти та їхні добровільні помічники витратили шість годин, перш ніж змогли взяти тварину під контроль.

  Оскільки в місті Маннай не було ні лікарів, ні медикаментів для лікування такого великого хижака, снігового барса тієї ж ночі переправили у велике місто Голмуд для надання екстреної допомоги.

  Наразі життєві показники снігового барса стабільні та він одужує. Якщо все й надалі буде добре, його випустять на волю. Але якщо виявиться, що тварина має якісь хронічні захворювання, її залишать під наглядом людей.

  Снігові барси у Китаї перебувають під державним захистом першого рівня. Згідно з даними Міжнародного союзу охорони природи, вид відноситься до вразливих.

  За матеріалами CGTN

  Читайте також:

  На Гаваях врятували самку горбача, яку тягло на дно сміття

  В Індонезії врятували крокодила, який застряг у шині

  В Аргентині люди врятували дику кішку ягуарунді з пут удава (відео)

  Завантажити ще