• ТОП-10 фактів про все на світі.Вокруг Света. Украина
  ТОП-10 фактів про все на світі
  Лайфстайл
  Понеділок, 24 січня 2022

  ТОП-10 фактів про все на світі

  Факти, про які ми не здогадувалися, які цікаво знати і про які ніколи б не чути.
  1. Намагаючись злитися зі снігом під час полювання на тюленів, білі ведмеді прикривають чорний ніс лапами.
  2. Щорічно стихійні лиха увергають у злидні принаймні 26 млн людей. За інформацією Світового банку, в найближчі десятиліття ця цифра зростатиме, тому що зміна клімату посилює руйнівну потужність циклонів, повеней і посух.
  3. Наші очі мають той же розмір, що й при народженні, а ось вуха й ніс продовжують рости протягом усього життя.
  фото: thatslife.com.au

  фото: thatslife.com.au

  4. Папа Франциск дав можливість священикам прощати гріх аборту, тим самим зробивши тимчасове рішення, яке було ухвалено на час ювілейного року Ватикану, постійним.

  5. Китайці працюють у середньому 2000-2200 годин на рік – це набагато більше, ніж їхні колеги в США (1790 годин), Нідерландах (1419 годин), Німеччині 1370 годин) і навіть у Японії (1719 годин).

  6. Калорійність вечері у День подяки в середньому становить 2500 калорій. Це добова норма калорій для дорослої людини. Головна страва столу в цей день  – індичка, що супроводжується картопляним пюре з підливкою, смаженими овочами, солодкою кукурудзою, запіканкою із зеленої квасолі і гарбузовим пирогом.

  7. У страуса око більше, ніж мозок.

  8. Справжність бурштину можна перевірити, опустивши камінь у розчин солоної води. Якщо тримається на поверхні – значить, справжній, якщо тоне – підробка.

  фото: agronews.org

  фото: agronews.org

  9. Під час Голодомору найбільше українців загинуло в сучасних Харківській, Київській, Полтавській, Сумській, Черкаській, Дніпропетровській, Житомирській, Вінницькій, Чернігівській, Одеській областях і в Молдові, яка тоді входила до складу УРСР. У 1932-1933 роках масовий голод був також на Поволжі і Кубані (де проживало багато етнічних українців), в Білорусії, на Південному Уралі, в Західному Сибіру і Казахстані.

  10. У цьому році роздрібні продажі в США у Чорну п’ятницю збільшились на 47,5% порівняно до 2020 року, але все ще залишаються нижчими (на 28%), ніж у допандемійному 2019 році. А от витрати на on-line покупки вперше в історії скоротились. Намітився тренд на офлайн?

  Завантажити ще