• Як у світі завдяки коронавірусу оживає природа.Вокруг Света. Украина
  Як у світі завдяки коронавірусу оживає природа
  Екологія
  Неділя, 22 березня 2020

  Як у світі завдяки коронавірусу оживає природа

  Вчені фіксують поліпшення екологічної ситуації в усьому світі.

  У той час як між країнами закриті кордони , не літають у колишній кількості літаки, коли в найпопулярніших туристичних місцях немає ані душі, вчені фіксують поліпшення екологічної ситуації в усьому світі.

  Так, наприклад, на цьому тижні Мережею розлетілися кадри зі спорожнілої Венеції , де вперше за багато років немає звичних натовпів туристів, а канали не забиті гондолами і моторними човнами. Здається, що життя тут зупинилося. Якби не одна деталь! Навіть старожили міста вже не пригадують такої чистої води у венеціанській лагуні, де знову з’явилася дрібна риба.

   

  Посмотреть эту публикацию в Instagram

   

  Публикация от Food&Travel Addict (@food_and_travel_addict)

  У Китаї фіксують надзвичайно добру якість повітря , якої не було тут останні 50 років. Супутникові знімки, випущені NАSА і Європейським космічним агентством, показують різке скорочення викидів діоксиду азоту – тих самих шкідливих речовин, що виробляються автомобілями, електростанціями і промисловими об’єктами. Видима хмара отруйного газу, що нависла над промисловими електростанціями, майже зникла. Ця ж позитивна динаміка спостерігається і над територією Італії .

  Наразі по всьому світу закриті майже всі великі національні парки, гірські траси і підйоми, доступи до багатьох водоспадів і природних об’єктів. Кожен день такого « простою » означає меншу кількість сміття.

  Орнітологи по всьому світу фіксують повернення птахів у ті місця, де зазвичай через велику кількість людей їх просто не буває.

  Фото: Наталія Орлова/ Собака.ru

  А закриті на карантин жителі італійського міста Сассарі на острові Сардинія дуже здивувалися, побачивши зі своїх вікон кабанів, що спокійно гуляють містом. За словами місцевих жителів, багато хто з них навіть не здогадувався, що на Сардинії водяться кабани. Тварини просто вийшли з лісу, спокійно дійшли до центру Сассарі, розкопали всі газони і спокійно пішли назад. Можна тільки здогадуватися, скільки тварин і птахів, яких щодня збивають на дорогах світу, вдається зберегти у зв’язку з закриттям кордонів і забороною руху у багатьох країнах світу.

  За матеріалами Turist.delfi

  Завантажити ще