• Греція скасувала тести в аеропорту для деяких категорій туристів з України.Вокруг Света. Украина
  Греція скасувала тести в аеропорту для деяких категорій туристів з України
  Подорожі
  Понеділок, 7 лютого 2022

  Греція скасувала тести в аеропорту для деяких категорій туристів з України

  Ця зміна поширюється на туристів з усіх країн, що приєдналися до системи цифрових сертифікатів ЄС, та Україна серед них. Повинні бути й хороші новини!

  Мандрівники, які прибувають до Греції починаючи з 7 лютого і мають цифровий сертифікат про вакцинацію, тепер не зобов’язані пред’являти негативний результат тесту COVID.

  Якщо турист з України (а також з ЄС та ще 33 країн, що приєдналися до системи цифрових сертифікатів ЄС) має із собою сертифікат про вакцинацію, витрачатися на обов’язковий ПЛР або антиген-тест перед вильотом тепер не потрібно. Сертифікат про вакцинацію двома дозами дійсний 9 місяців після другої дози; якщо минуло 9 місяців або більше, потрібна бустерна доза, інакше сертифікат не вважатиметься дійсним. Сертифікат про отримання бустерної дози не має обмеження за часом.

  Невакциновані туристи теж можуть в’їжджати до Греції, але в цьому випадку необхідно пред’явити негативний результат ПЛР-тесту, проведений не пізніше ніж за 72 години до запланованого прибуття, або негативний результат експрес-тесту на антиген, проведений не пізніше ніж за 24 години до запланованого прибуття.

  Крім того, в аеропорту влада може відправити мандрівника на вибіркове (але обов’язкове) тестування незалежно від вакцинального статусу або результату попередніх тестів. Якщо в аеропорту тест виявиться позитивним, туристу доведеться провести 5 днів на карантині; якщо після цих 5 днів жодних симптомів не залишиться, карантин можна буде завершити.

  Фото: Depositphotos

  За матеріалами  сайту Міністерства туризму Греції

  Читайте також:

  Італія, Іспанія та Німеччина змінили правила в’їзду для українців: куди можна, а куди поки що ні?

  Чи можна на гірськолижних курортах Австрії кататися без сертифікату про вакцинацію?

   

  Завантажити ще