• Італія, Іспанія та Німеччина змінили правила в'їзду для українців: куди можна, а куди поки що ні?.Вокруг Света. Украина
  Італія, Іспанія та Німеччина змінили правила в'їзду для українців: куди можна, а куди поки що ні?
  Подорожі
  Понеділок, 31 січня 2022

  Італія, Іспанія та Німеччина змінили правила в'їзду для українців: куди можна, а куди поки що ні?

  Італія нічим не порадувала, Іспанія запровадила додаткову вимогу, Німеччина ускладнила життя невакцинованим туристам.

  Уряд Італії продовжив до 15 березня заборону на в’їзд для українських туристів, яка спочатку діяла до 31 січня 2022 року включно.

  Це стосується тих, хто пройшов повний курс вакцинації від COVID-19. Поки що в’їжджати до Італії можуть лише ті громадяни України, які мають спеціальні причини для поїздки: робота, лікування, відвідування родичів (за запрошенням) та ін. Уряд Іспанії з 1 лютого оновив правила в’їзду для туристів з будь-яких країн: тепер мандрівників, які пройшли повний курс щеплень від коронавірусу більше 270 днів тому, не впустять до Іспанії без сертифікату про бустерну дозу. Якщо ж після закінчення основного курсу пройшло менше 270 днів – достатньо сертифіката про два щеплення.

  Іспанія приймає туристів, вакцинованих проти COVID-19 будь-якою вакциною, схваленою ЄС та ВООЗ (тобто всі вакцини, дозволені в Україні, у тому числі CoronaVac, підходять). За наявності сертифіката тестування не потрібне.

  Німеччина з 30 січня внесла Україну до списку країн із високим ризиком зараження COVID-19. І це фактично означає, що туристичні поїздки до Німеччини втратили сенс для тих, хто досі не вакцинований: мандрівники, які в’їжджають до Німеччини з України та при цьому не мають сертифікату про вакцинацію чи одужання від COVID-19, мають пройти 10-денну самоізоляцію. Можна закінчити самоізоляцію достроково, через 5 днів, якщо ПЛР-тест, зроблений вже після перетину кордону, виявиться негативним. Діти до 12 років повинні пройти самоізоляцію строком на 5 днів і не зобов’язані складати тест на коронавірус.

  Також усім мандрівникам заздалегідь перед перетином кордону необхідно зареєструватися на сайті https://www.einreiseanmeldung.de/#/, куди вносяться відомості про вакцинацію.

  Читайте також:

  Пляж чи лижі: куди поїхати у відпустку за кордон взимку 2021/22

  Маленькі міста — великі враження: куди поїхати на вікенд в Україні

   

   

  Завантажити ще