• Італія відкривається для українських туристів.Вокруг Света. Украина
  Італія відкривається для українських туристів
  Подорожі
  Середа, 23 лютого 2022

  Італія відкривається для українських туристів

  Італія переглянула правила перетину кордону для мандрівників із України.

  Із 16 грудня 2021 року Італія заборонила в’їзд навіть вакцинованим туристам з України. Це правило мало діяти до 15 березня. Проте згідно з оновленою редакцією Наказу МОЗ Італії від 22 лютого, що стосується норм перетину італійського кордону у зв’язку з пандемією коронавірусу, з 1 березня громадяни України можуть відвідувати територію Італійської Республіки з будь-якою метою, в тому числі з метою туризму, без проходження самоізоляції.

  Для перетину кордону необхідно мати один із наступних документів:

  • «зелений» сертифікат про вакцинацію європейського зразка (т. зв. green pass) однієї із затверджених ЄС вакцин (за умови отримання особою останньої дози первинного курсу вакцинації не менше 14 днів та не більше 270 днів до прибуття або отримання бустерної дози);
  • сертифікат, що підтверджує одужання особи від COVID-19, який формується та видається уповноваженою установою держави, містить персональні дані власника та передбачає можливість автоматизованої перевірки дії документа та його належності власнику;
  • сертифікат про негативний результат молекулярного або експрес-тестування на Covid-19, який має бути зроблений не пізніше ніж за 72 години (для ПЛР-тесту) або за 48 годин (для експрес-тесту) до в’їзду на територію Італійської Республіки.

  Звертаємо увагу, що залишається чинною норма про необхідність надання після прибуття форми контролю Passenger Locator Form, яка доступна за посиланням. Документи можуть бути надані особою у роздрукованому чи електронному вигляді.

  Нагадаємо, що дітям до 6 років для в’їзду на територію Італії ПЛР чи експрес-тест не потрібні. Зазначені правила діятимуть принаймні до 31 березня 2022 року включно.

  За матеріалами Facebook Посольство Украины в Италии

   

  Завантажити ще