• 10 цікавих фактів про все на світі.Вокруг Света. Украина
  10 цікавих фактів про все на світі
  Питання-відповідь
  Вівторок, 16 листопада 2021

  10 цікавих фактів про все на світі

  Коли люди заселили Австралію? Скільки дерев вирубується щодня для виробництва туалетного паперу? І хто дав ім'я планеті Плутон? Дізнайтеся в нашій новій добірці цікавих фактів.

  1) За останні 500 років через діяльність людини вимерли 322 види тварин: птахів, ссавців і рептилій.

  2) Люди заселили Австралію 50 тисяч років тому. Тоді на континент потрапили предки австралійських аборигенів, аборигенів островів Торрес Стрейт і меланезійців. Австралійський континент, коли на нього прибули перші люди, не був таким, як зараз. Нова Гвінея, материкова Австралія і Тасманія були об’єднані і становили один мегаконтинент Сахул, який припинив існувати лише приблизно 8-10 тисяч років тому.

  3) У Китаї є табори для інтернет-залежних. Перша така установа була заснована в 2004 році в Пекіні. Відтоді там проліковано понад 3 тисячі «пацієнтів».

  4) 7% релігійних американців моляться Богу, щоб знайти гарне місце для паркування. Це результати опитування, проведеного компанією LifeWay.

  Фото: Shutterstock

  5) 27 тис. дерев вирубують   щодня заради виробництва туалетного паперу.

  6) З 95,5 млн. жителів Єгипет є найбільш густонаселеною країною в арабському світі і третьою за чисельністю населення в Африці.

  7) Плутону дала ім’я 11-річна дівчинка. У березні 1930 року, коли дідусь Венеції Берні розповів їй про відкриття нової планети, внучка вирішила, що їй би підійшла назва Плутон – на честь римського бога підземного світу. Ідея перемогла на конкурсі, влаштованому Оксфордським університетом, щоб знайти ім’я сенсаційній знахідці.

  8) Людський мозок продовжує розвиватися до 50 років.

  9) За останні півстоліття тривалість життя людини збільшилася більше, ніж за попередні 200 тис. років існування нашого виду.

  10) 80% людства живе менш ніж на 10 доларів США в день.

  За матеріалами Factslides.com

  Завантажити ще